Apie lubrikantų pasirinkimą

Apie lubrikantų pasirinkimą

Lubrikantai naudojami ne tik tuomet, kai moteris negeba susijaudinti. Kodėl jie pasirenkami – priežasčių tikrai yra kur kas daugiau, tad siekiant sužinoti – skaitykite toliau. Lubrikantai internetu perkami ir tokiu atveju, jeigu masturbacija yra Jūsų gyvenimo dalis. Juolab, homoseksalioms poros tai yra beveik būtina, kad nieko keisto, kad verslininkai siūlo vis daugiau pasirinkimo galimybių. Kadangi atsirado internetinės prekybos vietos – vis daugiau verslininkų pasiūlo pirkti jose. Pasiūla labai plati, o kokie patys geriausi?

lubrikantai internetu

Vandeniniai lubrikantai.

Jie labai tinka heteroseksualioms poroms. Daugeliui tai pats pirmas pasirinkimas, kadangi jie sukurti vandeniniu pagrindu, taigi nejausite jokio išskirtinio pajutimo, kuomet juos dedate ant kūno. Tiesa, šių lubrikantų reikia labai daug, kadangi jie greitai įsitrina į odą. Paprasčiausiai mylintis visada turėkite buteliuką su savimi greta.

Aliejiniai lubrikantai.

Šie lubrikantai yra pagaminti aliejaus pagrindu, taigi labai puikiai tinka tokiu, jeigu reikia ypač didelio slydimo. Puikiai tinka homoseksualių partnerių sekso metu. Šie lubrikantai internetu nėra brangūs, tačiau jų nauda didelė. Tiesa, lubrikantai, kurie pagaminti aliejiniu pagrindu, gali ištepti lovą, tad siūlome ant paklodės pasitiesti kokį nors užtiesalą.

Sintetiniai lubrikantai.

Tai patys populiariausi lubrikantai. Jie užima tarpinį variantą tarp dviejų anksčiau aptartų kriterijų. Žinoma, jie taip pagerina slydimą. Galima atrasti labai platų jų pasirinkimą, tačiau apie tai šiek tiek vėliau. Konkrečių kriterijų žinojimas padės jums greičiau įsigyti tai ko ieškote ir mėgautis seksu.

Taip pat skaitykite:

Papildomi kriterijai:

  1. Lubrikantai internatu nėra brangūs. Palyginus su suteikiama nauda – kaina minimali. Nuspręskite, kiek galite investuoti.
  2. Jeigu norite, kad oralinis seksas būtų kur kas malonesnis, tuomet lubrikantai kvepiantys braškėmis rekomenduotini.
  3. Vėlgi aktualu tokiu atveju, jeigu galvojate apie oralinį seksą. Ieškantiems naujų pojūčių – viskas Jūsų rankose.
  4. Galiojimo laiko data. Būtinai atkreipkite į tai dėmesį ir nesinaudokite produkcija tokiu atveju, jeigu gamintojai to nerekomenduoja.

Lubrikantai padės Jums džiaugtis naujais pojūčiais lovoje. Išbandykite ir galbūt tai taps kasdieninio Jūsų sekso dalimi.

Kaip sutaupyti? Prezervatyvų nauda

Straipsniu talpinimas.