Aukščiausios kokybės transporterio, konvejerio juostos, vulkanizavimas

Aukščiausios kokybės transporterio, konvejerio juostos, vulkanizavimas

Konvejerio juostos geriausiu kokybės ir kainų santykiu UAB “Baltic belt”

Greičiausiai, kad ne visi Lietuvos piliečiai žino, kam yra skirtos konvejerio ar transporterio juostos, todėl manau, kad juos būtina informuoti dėl bendro išprusimo.

Tikiu, kad pramonininkai, visi iki vieno galėtų atsakyti ir be jokios pagalvojimo pauzės išpyškinti apie visas sritis, kuriose galima arba yra naudojamos konvejerio juostos.

Taigi, transporterio juostos, konvejerio juostos skiriasi tik savo techniniais parametrais, nes pavadinimai yra vieno ti to paties produkto. Jei tariant ūkiškai, tai guminės juostos, kurios skirtos tam tikros modifikacijos ir paskirties įrenginių darbui užtikrinti ir jie vadinasi konvejeriais arba kitaip, transporteriais.

Konvejerių rūšių yra įvairiausių, nes kiekviena pramonės šaka turi savo poreikių, todėl ir transporterio juostos yra gaminamos atsižvelgiant į jų reikalavimus ar rekomendacijas. Todėl verta žinoti, kad kiekvienam konvejeriui ar transporteriui atitinkamai taikomos ir guminės juostos. Juk laisvo riedėjimo velenėlių konvejeriui tokios juostos visiškai nereikalingos, tad konsultacijai ir tinkamos kokybės bei reikalingų techninių duomenų juostos parinkimui rekomenduojama kreiptis į aukštą kvalifikaciją turinčius specialistus.

Transporterio juostos yra naudojamos įvairiose pramonės šakų srityse. Pavyzdžiui, visi puikiai žinote, kad bet kokio prekybinio centro kasose, akis į akį galima susidurti su nedideliu konvejeriu, kuris prekes gabena iki kasininko. Bet tokios paskirties konvejeriams nereikalingos transporterio juostos, kurios naudojamos, tarkime kalnakasyboje, ar detalių iš karšto metalo lydymo cechuose, kur juostos patiria labai dideles darbines apkrovas, todėl reikalavimai joms yra itin aukšti. Maksiminėse kasose pakanka ir vienpusio apgumavimo PVC juostos, kurios atlaiko tik nedidelių svorių krūvius, bet tarnauja gana ilgą laikotarpį.

Jei užsiminėme apie vienpusio apgumavimo transporterio juostas, jos yra dar ir abipusio apgumavimo. Tokio apgumavimo konvejerio juostos yra skirtos konvejeriams ar transporteriams, kurie skirti gamybai, kalnakasybai ar kitai pramonės šakai, kurioje reikalingi ne tik itin darbiniams krūviams atsparūs krūviams, bet ir jų sudedamosios dalys – konvejerio juostos su tam tikrais techniniais reikalavimais.

Pavyzdiui, gamyboje, kurioje liejamos metalinės detalės yra reikalavimas, kad transporterio ar konvejerio juostos būtų itin atsparios karščiui, kad ji atlaikytų temperatūrą iki 200 laipsnių celsijaus ir pasižymėtų dar ir ilgaamžiškumu. Tokio tipo juostos yra padengiamos specialiu papildomu sluoksniu, kuris yra ne tik atsparus įkirtimams, įpjovimams, bet dar ir atsparus karščiui.

Kalnakasyboje atvirkščiai, nei atsparumo karščiui reikalaujančioje gamyboje, transporterio juostos privalo būti itin atsparios pjovimams, kirtimams ir didelėms darbinėms apkrovoms birių medžiagų ar skaldos bei akmenų gabenimui “non stop” visas 24 valandas per parą. Tik įsivaizduokite kas nutiktų, jei tokia juosta nutrūktų dėl to, kad priežiūros inžinierius ją parinko pagal savo nuožiūrą. Sustojusi gamyba ar produkcijos gabenimo proceso sustojimas gali nešti labai didelius nuostovius, o apie transporto prastovos nuostolius net nekalbame.

Todėl tam, kad Jūsų įrenginiai tarnautų ilgiau, būtina juos profilaktiškai tikrinti, o atsiradus, kad ir nedideliam gedimui, kviesti patyrusius specialistus iš UAB Baltic belt, kurie dirba visoje Lietuvoje ir kurių darbo įrankių arsenale yra visi darbu reikalingi įrankiai, nuo mažo varžtelio iki aukšto slėgio ir temperatūros preso, kuriuo jungiamos arba vulkanizuojamos konvejerio juostos.

Pasirinkite ilgametę patirtį ir naujausias technologijas!

Straipsnis parašytas: 2014-07-21

One thought on “Aukščiausios kokybės transporterio, konvejerio juostos, vulkanizavimas

  1. Pingback: Blogas apie verslo sritis. Seo straipsniai. Transporterio ir konvejerio juostų skirtumai UAB BALTIC BELT

Comments are closed.