Keltai į Kylį

Keltai į Kylį

Plaukti iš Kalipėdos pupuliaru į Kylį

Aš, mano sesės vyras ir mano žmonos brolis, kartą susiruošėme į kelionę automobiliu po Norvegiją. Kai kas tikėjosi gero poilsio, o kas gal tikėjosi atrasti ir darbo. Taigi, pradžioje visi susitarę, kad reikia kažką daryt ir lėkt į Norge, pradėjom ieškoti bilietų į keltą.

Pradžioje, visi pabandėme mintyse atrasti informacijos, kur Klaipėdoje prekiaujama keltų bilietais ir kurioje jie vietoje randasi. Prisiminiau, kad “zuikio bilietai”, tokia bendrovė, randasi Anikės aikštėje, todėl nieko nelaukęs nuskubėjau pas juos. pasiekęs savo suplanuotą tikslą užėjau pro duris į vidų patalpų, kur iškart pasijautė aplinkos atmosfera ir iškart buvo galima suprasti, kad visos šios įmonės paslaugos yra susijusios su kelionėmis, bilietais ir dar kitomis papildomomis paslaugos, bet kurios vis tiek, vienaip ar kitaip yra susijusios su kelionių klausimais.

Už stalo sėdėjo labai graži ir maloni panelė, kuri mus iškart pasitiko švelniu savo žvilgsniu ir galvos linktelėjimu tariant laba diena. Mes iš kart prie reikalo ir vienu įkvėpimu greitai išpyškinome savo ketinimus, lyg nuo to būtų priklausęs mūsų mirties ar gyvybės klausimas. Gal bijojome, kad visi keltų bilietai bus išpirkti, juk į Vokietiją, kiek žinome, išplaukia pilnut pilnutėliai keltai. Tad ir griebėme jautį už ragų. Panelė, visada meiliai šypsojosi, o žvilgsnis jos buvo toks, kad kaskart į ją pažiūrėjus ir susitikus žvilgsniams atrodydavo, kad įsimyliu vis kaskart, kai ji į mane pažiūri.

Panelė paklausė kada norime išvykti konkrečiai, o mes, vos ne vienbalsiai išpyškinome, o kada keltai į Kylį išplaukia, kokiu grafiku? tada panelė išvardino visas dienas, kuriomis išplaukia keltai iš Klaipėdos uosto, kad į Kylį keltas plaukia beveik visą parą, be kelių valandų ir, kad grįžtamasis reisas gali būti tada, kada mes pageidausime. Žinoma, tik tomis dienomis, kai keltai iš Kylio išplaukia atgal į Klaipėdą. Po to, kai kelionių agentė susakė mums kokiu laiku išplaukia ir kursuoja keltai sužinojome ir tiesą, kiek mums kainuos bilietai. Ne tiek jau ir daug, susižvalgėme su giminaičiais, nes bilietai keltu, mums visiems kainavo nei daug, nei mažai, o tik virš vieno tūkstančio litų ir tai su automobiliu.

Taip pat skaitykite:

Agentūroje dirbusi panelė mums pasiūlė ir apsidrausti savo kelionę. Paklausėme, kam? O panelė, nukreipusi į mus savo kerintį žvilgsnį papasakojo, kad jie siūlo išskirtinėmis teisėmis gaunamą paslaugą ir, kad pigiausias auto draudimas yra tik pas juos. Nepatikėjome, todėl paprašėme papasakoti apie tai daugiau. Panelė nepasimetė ir greitai viską susakė, kiek ir kodėl mums galėtų, reikėtų ir apsimokėti apdrausti savo automobilį kelionei.

Pokalbis ilgai netruko, nes mūsų automobilis jau buvo draustas Kasko draudimu, todėl į šią paslaugą įėjo visos žalų atlyginimo garantijos kelionės metu. Pasakėme panelei ačiū, pasiėmėme atspausdintus “zuikio bilietus”, kaip juokavome ir su gera nuotaika palikome žavią merginą toliau darbuotis ir žavėti jau kitų klientų.

Mes į kelionės laivą įlipome laiku,  keltas Kylį taip pat pasiekė laiku, o ir atgal kelionė neprailgo, nes Vokietijoje prisirinkome tiek daug įspūdžių, kad norint papasakoti ar parašyti, prireiktų ne vieno ir ne dešimt straipsnių, o laiko pasakojimui, gal reikėtų kokios savaitės ar dviejų.

Būtinai rinkitės keltus į Vokietiją, jei norite patirti nepakartojamas ir įsimintiniausias akimirkas.

Tik nepamirškite fotoaparato arba video kameros, nes kelionėje, tikrai turėsite ką įamžinti.

Straipsnis parašytas: 2014-07-21