Nuo ko priklauso LED reklamos – šviesdėžės kaina

Nuo ko priklauso kaina? Tikriausiai jau nereikia minėti, jog led reklama – šviesdėžė yra pati populiariausia reklamos gamybos forma, kuri suteikia verslams galimybę būti pastebėtiems tamsiu paros metu. Kas yra susidūrę ir turi ar turėjo LED reklamą – šviesdėžę taip pat gali patvirtinti, jog tai bene pigiausia ir efektyviausia reklama. Juk kiekvienas verslininkas siekia sutaupyti ne tik ant pačios reklamos gamybos ir jos priežiūros, bet ir sunaudojamos elektros energijos. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus, nuo ko priklauso šios reklamos pagaminimo kaina.

Nuo ko priklauso
nuo ko priklauso

LED reklamos – šviesdėžės techninės savybės

Visų pirma reikia nuspręsti, kokių parametrų Jūs įsivaizduojate savo led reklamą, nes kaip žinia šios srities specialistai gali Jums pagaminti nuo labai mažos vienpusės iki didelės nestandartinės  LED reklamos. Taigi apačioje pateiksime klausimus į kuriuos atsakykite prieš kreipiantis į specialistus. Jūsų atsakymai į šiuos klausimus padės specialistams lengviau suprasti, kokios reklamos norite ir pateikti Jums kainos pasiūlymą.

  1. Kokia Jūsų norima šviesdėžė? Vienpusė ar dvipusė (konsolė).
  2. Koks šviesdėžės aukštis, plotis bei šono storis metrais?
  3. Kokios formos bus Jūsų reklama? Keturkampė, stačiakampė, ovali ar apvali, suapvalintais kampais ar tiesiog specialaus kontūro (pvz.: žvaigždė, debesėlis ir pan.)
  4. Iš kokios medžiagos bus gaminamas šviesdėžės pagrindas (nešviečianti dalis)? Galimi keli variantai: aliuminio profilių, organinio stiklo bei putplasčio.
  5. Iš kokios medžiagos bus gaminama šviečianti dalis? Aliuminio kompozitinės plokštės, „Backlight“ plėvelės, organinio stiklo.
  6. Kaip bus junginėjama ši LED reklama? Laikmačiu, distanciniu pulteliu, el. kabeliu ar fotorėle.
  7. Kokie šviesos diodai bus naudojami siekiant apšviesti reklamą? Spalvoti ar ne, COB, SMD ir pan.

Naudinga pasidomėti:

LED reklamos viziją apgalvokite iš anksto

Jeigu jau žinote atsakymus į šiuos klausimus, tuomet drąsiai galite kreiptis į specialistus. Taip pat nepamirškite, jog turite sugalvoti, kaip ši reklama atrodys vizualiai, iš kokių spalvų ji bus sudaryta. Atkreipkite dėmesį, jeigu reklamoje naudojate kelių spalvų detales, tuomet spalvos turi būti kontrastingos.

Žinoma paskaičius šį straipsnį Jums gali kilti šiokių tokių klausimų. Tokiu atveju Jums rekomenduojame kreiptis į reklamos gamybos agentūrą MB „Reklamos kepėjai“, kurie plačiai papasakos bei padės apsispręsti, kokią reklamą pasirinkti. Šie specialistai turi sukaupę didelę patirtį LED reklamos – šviesdėžių gaminime bei montavime.

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.