Pirmą kartą užsakomi aviabilietai

Pigūs lėktuvų bilietai, kurie buvo įsigyti pirmą kartą, atmintyje įstrigo visam laikui

Su posakiu, kad visada būna pirmas kartas, aš ir norėčiau pradėti šį straipsnį, kuriame aptarsiu subtilybes, kaip įsigyjami aviabilietai, kai tai daroma pirmą kartą.

Jau seniai ne paslaptis, kad keliaujančiųjų po pasaulį žmonių ar turistų, ne mažėja, bet daugėja. Tokios mados įtakai, suprantama, kad nesugebėjo atsilaikyti ir mūsų šalis Lietuva, nes vis daugiau lietuvių keliauja ne šalies viduje, bet dažniausiai išvyksta į užsienį tikėdamiesi, kad jei aplankys ne gimines ar draugus, tai bent pakeliaus po visiškai naujai atrandamas šalis.

Be abejo, tokiai madai, galima sakyti ir taip, neatsispyriau ir aš, nes siekdamas įgyvendinti verslo planus, susigundžiau surizikuoti ir pakeliauti ir aš. O atsitiko taip ir visiškai netikėtai, kai pigūs lėktuvų bilietai ir labai maža kaina mane pakerėjo ir privertė juos įsigyti internetinėje svetainėje, kurią aptikau visiškai atsitiktinai. Ir kaip tikras lietuvis noriu pasigirti, kad kiti pavydėtų, aviabilietai toje svetainėje, pirmyn ir atgal kainavo vos 100 litų, tik aišku, kad jų kainoje nebuvo įskaičiuotas bagažas, kurio ir taip man nereikėjo, nes maniau, kad išsiversiu ir su rankiniu. Apie ką ir papasakosiu tolimesnėje minčių straipsnyje dėliojimo eigoje.

Iki netikėto mano gyvenime posūkio net negalėjau pagalvoti, kad pigūs lėktuvų bilietai gali tapti tokie svarbūs man ir mano būsimai kelionei. Ir, kad jų ieškosiu ne tik pagal skelbimus, bet ir internete, nes planuodamas verslą, aš turėjau mintį nuvykti į Angliją ir ten pabandyti sustyguoti visą savo turimą informaciją bei įgyvendinti verslo planą. Todėl, belandžiojant po internetines platybes, aptikau įdomią svetainę pavadinimu zuikiobilietai.lt, kuri man pasirodė ne tokia nuobodi kaip visos kitos, kuriose apsilankiau prieš tai.

Truputėlį sumažinau skilčių klick’inimo greitį, nes norėjau apsiprasti su svetainės turiniu. Šiek tiek aprimus nuo viso informacinio srauto pradėjau ieškoti kur randasi pigūs skrydžiai į Angliją, kurios kryptimi ir ketinau vykti. Nežinojau nei kada noriu išvykti, nei į kokį oro uostą skrydžio ieškoti, žinojau tik viena, noriu… 🙂

Taip pat skaitykite:

Svetainėje zuikiobilietai.lt labai lengvai ir aiškiai viskas išdėstyta. Atsidarius titulinį puslapį, priešais mane atsirado skrydžių paieškos ir rezervavimo sistemėlė, kurią labai greitai perpratau. Dešinėje pusėje, šalia sistemėlės mačiau visą eilę skrydžių krypčių, kurios taip ir traukė paspausti, nes kryptyje Vilnius Londonas buvo dar ir kaina, kažkur apie 70-86 litų, jau tiksliai nebe pamenu. Paspaudžiau ant šios nuorodos ir kaip supratau, patekau į pigių skrydžių pasiūlymo zoną, kur mirgėte mirgėjo mažų kainų pasiūlymai įvairiomis kryptimis.

Paspaudęs konkrečiai ant skilties Vilnius Londonas, sistema man parodė apie 10 pasiūlymų būtent šia kryptimi su kainomis ir išvykimo bei grįžimo laikais. Šiuo atveju, kai nežinojau tikslaus išvykimo laiko, bilietus lėktuvui ieškojau spontaniškai, todėl pasidaviau pasiūlymų bangai ir pradėjau ieškoti kainos bei išvykimo laiko santykio.

Taip kaip bilietų lėktuvu ieškojau pirmą kartą, viską dariau atidžiai ir susikaupęs, bijojau ką nors praleisti ar paspausti ne tą mygtuką. Bet zuikio bilietai ir jų svetainėje viskas buvo aiškiai išdėstyta ir parodyta, o paslaugų pasirinkimas man buvo siūlomas nuosekliai, todėl niekaip negalėjau susipainioti ar privelti taip bijomų klaidų.

Pasirinkus konkretų skrydį ir kainą, rezervavimo sistema man jau rodė konkrečią išvykimo datą ir oro uostą Londone, į kurį leisis būsimas kelionės lėktuvas. Todėl man teliko tik susiplanuoti atvykimą į oro uostą ir grįžimą namo, kai mano lėktuvas, pakilęs grįžimui atgal iš Lutono, nusileis Vilniaus oro uoste.

Taigi, man tiko viskas, todėl išsitraukęs iš darbo stalo stalčiaus internetinės bankininkystės korteles bei prisijungimus atlikau pirmąjį savo gyvenime aviabilietų pirkimą.

Po apmokėjimo, į sistemoje savo nurodytą elektroninį paštą gavau pranešimą, kad mano pirkimas įvykdytas, apmokėjimas gautas ir pigūs lėktuvų bilietai bus pasiekiami nuoroda, kurios pagalba galėsiu juos atsispausdinti.

Tad, mano pirmasis išbandymas perkant lėktuvo bilietus internetu buvo pasveikintas sėkme ir be jokių nesusipratimų, o svetaine zuikiobilietai.lt naudojuosi jau ne pirmą kartą. Todėl rekomenduoju ir Jums pasinaudoti unikalia galimybe paskraidyti pigiau ir dažniau, net jei bilietus perkate pirmą kartą 🙂