Vaikų nameliai – ką žinome

Vaikų nameliai. Renkantis vaikų namelį, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Pirmiausia tai yra namelio komplektacija, bei iš ko padarytas namelis. Kadangi gamintojai bandydami sutaupyti vis mažina namelio sienų storį, ar lentos iš kurios gaminamas namelis storį, todėl būtina atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Tik jūsų pastabumo dėka galėsite išsirinkti namelį už tinkamiausią kainą. Todėl kokių klaidų nevertėtų daryti renkantis savo vaikams svajonių namelį.

Vaikų nameliai

vaikų nameliai

Mediniai vaikų nameliai iš Mazyliopalepe.lt sparčiai populiarėja. Tėvai, kurie nori, kad jų vaikai daugiau laiko praleistų kieme ir gryname ore priima praktiškus sprendimus. Ir tam geriausias sprendimas yra Mazyliopalepe.lt mediniai nameliai vaikams.

Medinių namelių komplektacija

Pirmiausia, vaikų nameliai būna įvairių komplektacijų, priklausomai nuo gamintojo. Namelių sudedamosios dalys yra:

  • Jis būna vieno aukšto, arba kitų gamintojų montuojamas antrame aukšte;
  • Čiuožykla – yra neatskiriama vaikų namelio dalis, ji visada montuojama čiuožimui iš antro į pirmą aukštą, todėl vieno aukšto namelyje jos nėra galimybės sumontuoti;
  • Supynės – viena iš linksmiausių pramogų vaikų namelyje, vaikai valandų valandas gali suptis jose;
  • Kartstymosi siena – ši siena rečiau komplektuojama, nes toks kopimas reikalauja daugiau pastangų, bei didesnio namelio joms įrengti. Nebent karstymosi siena taptu pagrindiniu užlipimu į namelį.

Taigi, kaip matote, nameliai susideda iš galybės papildomų dalių todėl nusprendus kokio namelio norite, pasitarti su gamintojais, kad pagamintų pagal jūsų poreikius. Arba jeigu randate jau suprojektuotą namelį pagal jūsų poreikius įsigykite jį.

Naudinga pasidomėti:

Kiek medinis namelis kainuoja

Vaikų namelio kaina susidarys iš kelių punktų. Pirmiausia nuo jūsų pasirinkto namelio komplektacijos, jeigu bus daugiau veiklų tuomet kaina bus didesnė. Taip pat nuo to ar užsakysite surinkimo paslaugą, ar susirinksite namelį patys. Kitas variantas kaip galite sutaupyti pirkdami savo namelį atžaloms tai yra pirkti jį nedažytą.

Kaip matote viskas priklauso nuo jūsų. Kiekvieno namelio kaina jeigu komplektuositės pagal save bus skirtinga. Kadangi gamintojai lankstūs, visi vartotojai gali užsakyti namelius pagal save.

Vaikų medinio namelio dėka, iškrapštysite savo atžalas į lauką, ir vaikai galės leisti kokybišką laiką gryname ore, pramogauti, tobulėti be telefonų, kompiuterių. Mazyliopalepe.lt mediniame namelyje vaikams puiki galimybė pabūti su savo vaikais ir praleisti su jais laiką kartu.

Kad lengviau būtų rinktis siūlome pasirinkti iš jau suprojektuotų medinių namelių mažyliams – Mazyliopalepe.lt.

Straipsniu talpinimas