Savybės: dujų silikatiniai blokeliai

Savybės: dujų silikatiniai blokeliai

Jei skaitėte pirmą šio teksto dalį, tai tikrai sužinojote ne vieną savybę, kurią turi  dujų silikatiniai blokeliai. Vis dėlto, tai – dar ne visos ypatybės, kuriomis pasižymi šie blokeliai, tad  pats metas įvardinti ir likusias.

BLOKELIAI

Blokeliai – tai kiekvieno namo statybų sėkmės garantas, užtikrinantis ilgaamžiškumą. Būtent blokelių pagrindinių savybių dėka, bus užtikrinta tyla, namų saugumas ar net jaukumas. Boxe.lt specializuotoje statybinių medžiagų parduotuvėje didelė statybinių blokelių pasiūla: silikatiniai blokeliai, betono blokeliai, akyto betono blokeliai, keraminiai blokeliai, keramzitiniai blokeliai, mūro blokai gera kaina!

Naudinga pasidomėti:

AIRSTONE akyto betono blokeliai 15cm, 20cm, 24cm, 30cm. 10METŲ*Parduodame*Atvežame*Iškrauname*Konsultuojame* AIRSTONE dujų silikato blokai naudojami laikančioms ir save laikančioms lauko ir vidinėms sienoms bei pertvaroms.

Didesnė pasiūla, tik kitos savybės:

duju silikato blokeliai; ROCLITE akyto betono blokeliai; YTONG akyto betono blokeliai; AIRSTONE akyto betono blokeliai; AIRSTONE U formos blokeliai; TEXO BLOCK akyto betono blokeliai; SILIBLOKAS silikatiniai blokeliai;

Nedegūs

Kalbant apie statybines medžiagas, neretai galima išgirsti, kad ypač palankiai yra vertinamos tos žaliavos, kurios atsparios ugniai. Kaip manote, ar dujų silikato blokeliai pasižymi šia puikia savybe? Tikrai taip.

Nespinduliuoja kenksmingų junginių

Pats metas plačiau pristatyti ir dar vieną šio gaminio privalumą. Įdomu tai, kad kalbant apie statybines medžiagas, labai didelė dalis žmonių net nesusimąsto apie tai, kad kai kurie statyboms skirti  gaminiai spinduliuoja kenksmingus junginius. Savaime suprantama, tai tikrai nemažai ir, jei tik pirkėjas apie tai susimąstytų, labai tikėtina, kad apskritai atsisakytų minties įsigyti tokį gaminį. Vis dėlto, kuomet kalbame apie šiuos blokelius, turime pabrėžti, kad gaminys nespinduliuoja kenksmingų junginių. Taigi, yra maksimaliai saugus naudoti

Atsparūs bakterijoms, pelėsiams bei grybams

Dar viena svarbi teigiama šio gaminio savybė yra ta, kad jis atsparus bakterijoms, pelėsiams bei grybams. Dažnai kalbama, kad būtent bakterijos pelėsis bei grybai yra vieni didžiausių pavojų, kokie tik gali tykoti mūsų namuose. Ir tai – tikra tiesa: jie gali pridaryti daug žalos ne tik namams ar baldams, bet žmogaus sveikatai. Vis dėlto, jei pasirinksime jiems atsparius gaminius, sumažinome bakterijų, pelėsio bei grybų tikimybę. Kaip jau supratote,  dujų silikato blokeliai yra vienas iš tų gaminių, kuris atsparus visiems išvardintiems veiksniams.

Šiluminė inercija

Kalbėdami apie šio gaminio geriausias savybes, negalime pamiršti ir dar vienos, ne ką mažiau svarbios ypatybės. Boxe.lt duju silikato blokeliai pasižymi puikia šilumine inercija. Ką tai reiškia pirkėjo atžvilgiu? Tai reiškia tikrų tikriausią komfortą: vasarą patalpos pernelyg neįkais, o žiemą – ilgiau bus išsaugoma šiluma.

Yra gaminami iš natūralių žaliavų

Pirkėjai paprastai yra linkę pirmiausia įsigyti tuos produktus, kurie buvo pagaminti iš natūralių žaliavų. Ar šį lūkestį išpildo ir dujų silikatiniai blokeliai? Tikrai taip, kadangi jie yra pagaminti iš natūralių komponentų.

Taigi, jei savo namų statyboms ar jų atnaujinimo darbams ieškote tokių medžiagų, kurios turėtų ilgą sąrašą pačių geriausių savybės, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad šie blokeliai tikrai yra jūsų dėmesio vertas pirkinys. Taigi, belieka tik apskaičiuoti, kiek šių puikių blokelių prireiks jūsų namų statyboms ar atnaujinimo darbams.

Straipsnių talpinimas.