Visi roletai turi savo kainą

Visi roletai turi savo kainą

Roletai kaina
Roletai – vis dažniau pageidaujama prekė. Tai vienas iš praktiškiausių pasirinkimų, kuomet reikia uždengti langus. Ne mažiau svarbi ir roletai kaina, kuri džiugina pirkėjus. Žinoma, kad galima rasti ir itin brangiai kainuojančius pasiūlymus, tačiau galima įsigyti paprastus roletus, kurie nekainuoja brangiai.
Nuo ko priklauso kaina? Kalbant apie tai, kas skirta papuošti langus, tai galima pasakyti, kad ji priklauso nuo daugelio kriterijų. Labai svarbu, koks gamintojas gamina roletus. Kiekvienas iš jų nustato savo kainodarą. Ji priklauso nuo naudojamų medžiagų, įrengimų, išlaidų darbuotojams, technologijų ir pan. Taip pat kaina priklauso nuo roletų rūšies. Jų yra ne viena ir ne dvi. Be to, kaina priklauso ir nuo lango dydžio.
Labai populiarūs – plastikinių langų roletai. Jie skirti būtent tokiems langams. Paprasta priežiūra ir tvirtinimas. Galima rasti didelį spalvų ir audinių pasirinkimą. Tokių roletų kaina gali būti nuo 15 eurų už vieną metrą. Ieškant dar pigesnio pasiūlymo verta pasižvalgyti po tradicinių roletų katalogą. Priklausomai nuo įmonės, galima rasti net ir kelių šimtų audinių bei spalvų pasirinkimą. Kainos prasideda nuo 10 eurų už vieną metrą. Svarbu paminėti ir tai, kad jie skirti itin dideliems langams. Taigi, jei niekaip nesugalvojate kuo papuošti jūsų vitrinos langą, tai tradiciniai roletai čia puikiai tiks. Jų plotis gali būti net iki 4,5 metrų pločio.
Tai dar ne viskas, nes roletų kaina randama ne tik maža, bet ir didelė. Pavyzdžiui, prabangiai atrodantys ir itin tinkami šiuolaikiško stiliaus namuose, dvigubi roletai kainuoja kur kas brangiau, nei tradiciniai ar plastikiniams langams skirti. Jų kainos prasideda nuo 50 Eur/m. Vis dėl to, pagalvokite, kad tokia kaina daugeliu atvejų priklauso ir nuo naudojamų medžiagų bei audinio. Dvigubi roletai yra iš dviejų audinių, taigi, natūralu, kad jų kaina bus didesnė, nei tų, kuriuos gaminant naudojamas tik vienas sluoksnis audinio. Panašiai kainuos ir fotoroletai. Ant jų audinio perkeliamas norimas atvaizdas. Jie atrodo išskirtinai. Namuose naudojami kaip ryškus langų akcentas, kuris labai gražiai papuošia patalpą. Peržvelgę jų pavyzdžius, netrukus tuo ir patys įsitikinsite.

Taip pat skaitykite:

Kaip sakoma: kas ieško, tas randa. Ieškokite įvairių pasiūlymų, rinkitės iš įvairių audinių bei tvirtinimo mechanizmų ir tikrai rasite puikų pasiūlymą, kuris atitiks tiek kaina, tiek ir kokybe jūsų lūkesčius. Gražūs roletai nebūtinai turi būti brangūs. Kartais paprastumas gali sužavėti labiau, nei prabanga.

Jei susidomėsite plastikinių ar medinių langų kainomis, išvaizda bei montavimo paslaugomis ir balkonų stiklinimu, daugiau informacijos rasite ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-04-04